Mirosław Lazarek

Grudzień 2, 2014 / by / Category :

201203261412488

Urodził się 14 października 1979 roku w Tychach. Muzyka fascynowała go już od najmłodszych lat. Równolegle z nauką w Szkole Podstawowej uczęszczał na prywatne lekcje gry na pianinie, nieco później na lekcje wokalu. Od 1996 roku Mirek jest liderem i wokalistą zespołu STREFA, który na swoim koncie posiada już wiele sukcesów. Do osiągnięć STREFY należą m. in.: Pierwsze miejsce w przeglądzie młodych kapel – „Sala Prób 2000” (gdzie Mirek uzyskał również wyróżnienie jako najlepszy wokalista), występ na festiwalu imienia Ryśka Riedla, a także udział w projekcie „Przebojem na antenę 2009”. Szersza publiczność miała okazję wielokrotnie posłuchać zespołu w stacjach radiowych. Jedynym z największych sukcesów grupy jest jednak występ na Debiutach 2009 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Mirek to niezwykle ambitna osoba, która bez muzyki świata sobie nie wyobraża. Chęć zdobywania nowych doświadczeń, dążenie do perfekcji, a przede wszystkim miłość do muzyki sprawiają, że wokalista bardzo chętnie angażuje się w nowe projekty. Ma za sobą kilka telewizyjnych występów, jako zwycięzca programu „Szansy na sukces”, a także można było go zobaczyć w pierwszej edycji show TVP2 „Bitwa na głosy”, gdzie śpiewał w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy. Dał się poznać jako znakomity artysta, dzięki perfekcyjnie wykonanym solówkom. Był pozytywnie oceniany przez gwiazdy polskiej telewizji, a przede wszystkim przez publiczność z całego kraju.

Mirek współpracuje również z Marianem Makulą. Występuje w jego widowisku estradowym „Moja Nasza Klasa”, gdzie odgrywa rolę ucznia i śpiewa napisane przez Makule śląskie piosenki.

There are no comments

Submit a Comment.